İLETİŞİM

0242 324 99 50

Markanızı online pazarda geliştirmek ya da markanızın web sitesini mi kurmak istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

Dijital pazarlama alaninda yapilan bütün uygulamalar, bir pazılın parçası gibi birbirine entegre noktalardır. Bu nedenle, markaniz için tam verime ulaşmak istiyorsanız, bütün bu parçalari doğru yerlere oturttuğunuzdan emin olmalısınız!

01

Performans Pazarlama

 Performans marketing çalışmaları, geleneksel reklamcılığa kıyasla, hedef kitleyi detaylı olarak ölçeklendirmeye olanak vermekte ve stratejilerin daha dinamik olarak belirlenmesine imkan sağlamaktadır.

02

Remarketing

Yeniden pazarlama (Remarketing), bir web sitesini daha önce ziyaret etmiş kullanıcılarla tekrardan iletişime geçmek ve satışı arttırmaya yönelik yapılan reklam çalışmalarıdır.

03

Sosyal Medya

Sosyal medya pazarlaması, genel pazarlama başarısını etkilemede kilit bir rol oynar. Biz de bu kilit noktayı sizlerin başarısının anahtarı haline döndürmek için çalışıyoruz.

04

SEO

Seo çalışmaları, markanın organik trafik almasını sağlayan, marka bilinirliğini, prestijini ve bunun akabinde marka kimliğine değer katan uzun vadeli bir çalışma sürecini içermektedir.

05

Veri analizi

Çıkarılan data analizi sayesinde, reklam çalışmalarının verimliliğini ölçmek ve nerelerde eksik kaldığınızı anlayarak ‘sürekli iyileştirme’ üzerine optimizasyonlar yapabilirsiniz.

06

Growth Marketing

Büyüme odaklı pazarlama (growth marketing), markaların sürdürülebilir ve ölçülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olan uzun vadeli stratejik bir metodolojiyi ifade eder.

07

UI - UX

İhtiyaç duyduğunuz siteleri, marka kimliğinize özgün, işlevsel, modern, mobil uyumlu, kullanıcı odaklı, ekonomik ve profesyonel web tasarım projeleri hazırlıyoruz.

08

Yazılım Geliştirme

PHP, MySQL, Java, Javascript, Node-JS, .NET veya CSS yazılım dilleriyle istediğiniz yazılım projesini hayata geçiriyoruz. Siz sadece hayal edin, sonrasını bize bırakın!

09

Web Danışmanlık

Bilişim alanındaki sorunlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Nore Dijital olarak; ihtiyaç duyduğunuz her anda işinizi destekleyen bilişim çözümlerimizle yanınızdayız!