Web Yazılım – UI/UX

WEB SİTE GELİŞTİRMESİ ALANINDA NELER YAPIYORUZ?

YARATICI SİTELER – UI / UX 

İhtiyaç duyduğunuz siteleri, marka kimliğinize özgün, işlevsel, modern, mobil uyumlu, kullanıcı odaklı, ekonomik ve profesyonel web tasarım projeleri hazırlıyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME 

PHP, MySQL, Java, Javascript, Node-JS, .NET veya CSS yazılım dilleriyle istediğiniz yazılım projesini hayata geçiriyoruz. Siz sadece hayal edin, sonrasını bize bırakın!

WEB DANIŞMANLIK 

Bilişim alanındaki sorunlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Nore Dijital olarak; ihtiyaç duyduğunuz her anda işinizi destekleyen bilişim çözümlerimizle yanınızdayız!

website tasarımı

Web sayfaları sadece bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmamalı web sayfası her ekran boyutunda iyi görünecek şekilde yapılmalıdır.

Responsive web tasarım ekran boyutuna göre CSS ile HTML elemanlarının yeniden boyutlandırılması, gizlenmesi, küçültülüp, büyütülmesi veya başka bir alana taşınmasıdır.

WEB SİTE GELİŞTİRMEDE İZLEDİĞİMİZ YOLLAR:

UI – UX

UI – UX Web sitesi tasarımlarında, vizyonunuzu yansıtacak tarzda özgün tasarım örnekleri olmasına özen gösteriyor ve kullanıcı dostu içeriklerle dikkat çekici içeriklerle hareketlendiriyoruz.

Web Site Standartlarına Uyumluluk

Web site tasarımından son noktayı koyana kadar ki süreci, web standartlarına uygun planlayarak yürütüyoruz. 

Mobil Uyumluluk (Responsive)

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Temiz Kodlama

Yaratıcı web tasarımlarımızı en sade ve yalın şekilde kodlayarak, web dostu siteler oluşturuyoruz.

SEO Sihri

Kodlamayla birlikte SEO çalışmalarına da başlıyoruz. Bu sayede sitenizin organik büyümesi daha köklü ve sağlıklı temeller üzerinde ilerliyor.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest